Apie Dancefit

Dancefit – tarsi antri namai visiems norintiems šokti, sportuoti, sustiprinti sveikatą bei smagiai praleisti laiką.


Kodėl verta rinktis Dancefit? Čia dirba profesionalus, patyręs ir draugiškas kolektyvas, kuris rūpinasi Jūsų gera savijauta ir nuotaika. Treniruočių metu vyrauja linksma atmosfera, kuri skatina Jus ateiti dar ir dar. Nesvarbu ar tu esi pradedantysis, pažengęs ar niekad nešokęs – čia laukiami visi!

Mes siūlome Zumba ir Pilates treniruotes suaugsiems. Taip pat nuotaikingas Zumba Kids treniruotes 4 – 6 ir 7 – 10 metų vaikams bei 11 – 14 metų paaugliams.

Treniruotės vyksta ryte, vakare, darbo dienomis ir net savaitgaliais.

Nuo 2011 m. sėkmingai organizuojame vasaros vaikų stovyklas „7 šokių dienos”, suagusiųjų stovyklą „Dance Blast”, Zumba renginius, mokymus, išvykas, keliones, reprezentuojame šias programas įvairiuose renginiuose, vedame seminarus, master class’es, tobuliname savo profesines kompetencijas seminaruose, mokymuose, konvencijose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje pvz. Pasaulinėje Zumba instuktorių konvencijoje, ZINCON (Orlando, Florida, JAV), Zumba instruktorių akademijoje ZIN Academy (Londonas, UK) ir pan.

Dancefit tai kur kas daugiau nei šokiai ir sportas – tai gyvenimo būdas!

DANCEFIT KOMANDA


VASILISA TARASOVA

Zumba – Zumba Kids trenerė, Dancefit įkūrėja,Zumba Jammer’ė Baltijos šalių teritorijoje, renginių, mokymų ir stovyklų organizatorė.GABRIELĖ ŽUKAUSKIENĖ

Zumba – Zumba Kids trenerė, Dancefit administratorėBRIGITA LUKŠIENĖ

Pilates trenerė