VASILISA TARASOVA

Zumba trenerė, Dancefit įkūrėja, renginių, mokymų ir stovyklų organizatorė. Zumba Jammer Baltijos šalių teritorijoje.

APIE TRENERĘ


Dancefit įkūrėja, daugumai žinoma kaip Zumba fitness trenerė ir renginių organizatorė. Nuo vaikystės šoko įvairius šokių stilius, tačiau širdyje labiausiai įstrigo gatvės šokiai (Hip hop ir House). Nuolat dalyvavo šokių čempionatuose kur užimdavo prizines vietas.

Trenerės ir stovyklų organizatorės karjerą pradėjo Italijoje. Nuolatinis veržlumas gilinti savo žinias, tobulėti šokių ir fitneso srityje paskatino tapti ZUMBA fitness (ZIN) bei kitų aerobikos rūšių trenere.

Aukšto lygio mokymų, renginių, seminarų dalyvė (pasaulinės Zumba instruktorių konvencijos dalyvė, Orlando, Florida (JAV), Zumba instruktorių akademija, Londonas (JK), Reebok Wellness Marathon, Praha (Čekija) ir t.t.).

Kviečiama reprezentuoti šokių fitneso programas bei vesti Zin Jam Sesijas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje: Latvijoje, Lenkijoje, Estijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Čekijoje ir Rumunijoje. Organizuoja Zumba fitness renginius, mokymus bei vaikų ir suaugųsiųjų vasaros stovyklas.


KVALIFIKACIJA


Zumba Jammer licencija (praktinių Zumba instuktorių seminarų – Zin Jam Sesijų vedimas).

Zumba Basic 1, Zumba Kids, Zumba Toning ir Strong Nation licencijos, taip pat Zumba Rhythms 2, Zumba Rhythms 3, Zumba Pro Skills, Zumba Virtual Pro ir kt.

Grupinių užsiėmimų trenerės licencija  + Europinė licencija.

Zumba prezenterė tarptautiniuose renginiuose Lietuvoje ir užsienyje.