Zumba Kids

Programa specialiai sukurta ir pritaikyta 4 – 6 ir 7 – 12 m. vaikams. Ši programa remiasi Zumba® fitness koncepcija. Zumba Kids tai užburiantys ir nuotaiką keliantys užsiėmimai skatinantys vaiko raidą ir socialinius įgūdžius. 

Zumba Kids tai linksmos ir energingos treniruotės, kurių metu vaikai atlieka nesudėtingas (jų amžiui pritaikytas) šokių choreografijas skambantiems muzikos ritmams: Merengue, Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip hop ir kt.

Zumba Kids treniruotės yra labai naudingos ir efektyvios. Tyrimai rodo, kad vaikai lieka sužavėti linksma muzika ir judesio galia, kurios turi teigiamą poveikį vaiko sveikatai.

Tai puiki proga ne tik šokti, sportuoti, bet ir nuotaikingai praleisti laiką žaidimo formoje. Tegul vaikai būna aktyvūs ir išreiškia save šokyje! Juk nieko nėra geriau už vaiko veide švytinčią šypseną!

APIE ZUMBA KIDS TRENIRUOTĘ


TRENIRUOTĖS TRUKMĖ

30 min (4 – 6 m.); 50 min (7-12 m.)

INTENSYVUMAS

Vidutinis

KO GALI PRIREIKTI?

Patogios, judesių nevaržančios aprangos, vandens

REZULTATAI / TIKSLAI

Formuoti požiūrį į sveiką gyvenimo būdą, išmokti pagrindinių žingsnelių, lavinti judesių koordinaciją ir ritmo pojūtį, stiprinti visus kūno raumenis, išmokti bendrauti ir bendradarbiauti su kitais, ugdyti pasitikėjimą savimi, susikaupimą ir atsakomybės jausmą.

REGISTRUOKIS DABAR

Pirmoji treniruotė vaikams NEMOKAMA!

REGISTRUOKIS