DIENOS STOVYKLA 2019

Kviečiame vaikus turiningai  leisti vasaros atostogas mieste su tarptautinę patirtį turinčiais vadovais – šokių mokytojais – animatoriais, kurių programa paremta užsienio stovyklų pagrindu. Stovyklos programa kasmet yra tobulinama ir atnaujinama, todėl sulaukiame vaikų, kurie nuolatos pas mus sugrįžta.

Dancefit dienos stovykla – tai šokių, sporto, pramogų stovykla skirta 7 – 12 metų mergaitėms ir berniukams mėgstantiems aktyviai leisti laisvalaikį ir užsiimti įdomia veikla. Stovykla atvira visiems! Nesvarbu ar vaikas pradedantysis, pažengęs, ar išvis niekad nešokęs – čia užsiėmimų ir pramogų jam netruks: linksmos šokių pamokos, anglų kalbos žinių lavinimas, sporto žaidimai, judrios estafetės, muzikiniai ir kūrybiniai užsiėmimai, pažintinės bei pamoginės išvykos.

Stovyklos uždarymo proga – saldi staigmena! Atrodo tik 5 stovyklos dienos, tačiau įgytos žinios, įspūdžiai bei geros emocijos vaikams atmintyje išliks dar ilgai!

Ypatingas stovyklos akimirkas užfiksuos profesionalus fotografas.

2019 m. stovyklos pamainos:

I pamaina: birželio 10 – 14 d.
II pamaina: birželio 17 – 21 d.
*Dėmesio! Pamainų programa skirtinga, todėl vaikai gali dalyvauti abiejose pamainose.

Stovyklos darbo laikas:

8:00 – 17:00 (vaikus pasiimti iki 17.30 val.)

Stovyklos trukmė:

5 dienos

Stovyklautojų amžius:

7 – 12 metų

Maitinimas:

2 kartus per dieną (pietus ir pavakariai)

Vieta:

Studija “Dancefit”, Ukmergės 234 A, Vilnius

Kaina: 110 €


STOVYKLOS TIKLAI:

 • Stovyklos metu skatiname vaikų fizinį aktyvumą: vaikai supažindinami su populiariausiais visame pasaulyje šokių stiliais, įvairiais sporto žaidimais, vaidybos, teatro ypatybėmis bei menine – kūrybine veikla;
 • Įvairių užduočių, užsiėmimų ir žaidimų metu vystysime vaikų kūrybinį potencialą, skatinsime jų meninę saviraišką;
 • Lavinsime anglų kalbos žinias;
 • Didelį dėmesį skirsime socialinių įgūdžių stiprinimui, kad vaikai patirtų bendravimo ir bendradarbiavimo džiaugsmą;
 • Išvykų, edukacinės veiklos ir pramogų metu vaikai įgys naujų žinių ir patyrimų!


VADOVAI:

Stovyklos vadovai – tarptautinę patirtį turintys vadovai – šokių mokytojai – animatoriai įvairiose srityse: šokiai, vaidyba, renginių organizavimas.

Studijų ir darbo metu vadovai įgyjo pedagogikos ir psichologijos žinių, įgūdžių ir patirties, todėl puikiai išmano darbą su vaikais. Tobulindami savo profesinę kompetenciją vadovai nuolat dirba ugdymo įstaigose, stovyklose, gilina žinias tarptautinio lygio choreografų – trenerių seminaruose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei dalyvauja įvairiuose renginiuose, šokių čempionatuose, spektakliuose, TV projektuose ir t.t..SAUGUMAS:

 • Stovyklos vadovai baigė pirmosios pagalbos kursus, todėl galės užtikrinti stovyklautojų saugumą bei suteikti pirmąją pagalbą.


Į STOVYKLOS KAINA ĮSKAIČIUOTA:

 • Turininga stovyklos programa;
 • Populiariausi šokių stiliai: Street dance, Lotynų Amerikos šokiai, Charakteriniai šokiai (kitų pasaulio tautų šokiai), Zumba ir kt.;
 • Nuolatinė vadovų priežiūra ir jų edukacinė veikla;
 • Pramogos: išvykos, Xbox 360 Kinect, Karaoke ir kt.;
 • Maitinimas (2 kartus per dieną: pietūs ir pavakariai);
 • Fotografo paslaugos.

Registruokis jau dabar!

Dancefit dienos stovykla – įspūdingos ir įsimintinos atostogos mieste!

REGISTRACIJA

Norint dalyvauti stovykloje reikalinga išansktinė registracija.


Iškilus klausimams kreipkitės el. paštu stovyklos@dancefit.lt arba info@dancefit.lt arba telefonu +37060629392 – su malonumu Jums padėsime.