Dienos stovykla 2024

„PRAMOGAUK SU DANCEFIT„

Kviečiame vaikus turiningai  leisti vasaros atostogas su profesionaliais, linksmais bei draugiškai stovyklos vadovais, kurie kiekvienais metais nustebina kūrybingomis idėjomis bei nepaprastai smagia ir turininga laisvalaikio programa. Stovykla orientuota į daugybę įdomių veiklų, todėl čia berniukams ir mergaitėms linksmybių ir pramogų netruks. Mūsų patirtis vaikų laisvalaikio organizavime ir užimtume – 13 metų.

Dienos stovykla „Pramogauk su Dancefit“  – tai pramogų stovykla skirta 7 – 14 metų vaikams, mėgstantiems aktyviai leisti laisvalaikį ir užsiimti įdomia veikla.

Stovykloje vaikų laukia: įvairūs šokių stiliai, sporto žaidimai ir užsiėmimai, judrios komandinės estafetės, kūrybinės dirbtuvės, vaidybos pamokos, filmavimo ir fotografavimo užsiėmimai, įdomūs nuotykiai, edukacinės išvykos į gamtą, muziejų, kiną, muzikinės linksmybės su interaktyviais konkursais, apdovanojimai, prizai ir dovanėlės. Daug laiko leisime gryname ore! Jūs net neįsivazduojate kiek daug įspūdžių, juoko, siurprizų laukia naujų draugų ir draugiškų vadovų būryje.

Stovykloje „Pramogauk su Dancefit“ berniukai ir mergaitė tikrai atranda sau tinkamą veiklą, o tą ką išmokta stovykloje pasidalina su šeima, draugais bei pritaiko savo ugdymo procese arba kasdienybėje, todėl prisijugus prie mūsų stovyklos įspūdžiai bei geros emocijos vaikams atmintyje išlieka dar ilgai!

Naujiena: Šiemet vaikai apsilankys dvejuose edukacinėse ekskursijoje:

 • neeiliniame, vieninteliame tokio pobūdžio muziejuje Lietuvoje (Vilniuje) – Ragniukės teatre. Meškinų muziejaus ”PLUSHY B 55” ekskursiją veda charizmatiškas teatro aktorius – personažas. Garantuojame ekskursija patiks vaikams.
 •  interaktyvioje ekspozicijoje apie žmogaus santykį su energija Energetikos ir technikos muziejuje.  Ekskursijos tikslas įkvėpti  vaikus domėtis mokslu ir technologijomis. Taip pat vaikų laukia išskirtinis Teslos šou. Garantuojame vaikams paliks nepamirštamus įspūdžius.

STOVYKLOS  PROGRAMA:

8.00 – 8.30 Atvykimas į stovyklą

8.30 – 9.00  Dienos temos aptarimas, susipažinimo žaidimai, mankšta.

10.00 – 13.00 Edukacinė ir kūrybinė veikla: šokiai, sporto užsiėmimai, kūrybinės dirbtuvės, fotografavimo ir filmavimo pamokėlės, vadybos pamokos, išvyka į gamtą, į muziejų, kino teatrą ir pan.

13.00 – 14.00 Pietūs

14.00 – 16.00 Aktyvios veiklos lauke: judrūs komandiniai žaidimai, estafetės, pramogos.

16.00 – 16.20 Pavakariai

16.20 – 17.00 Dienos aptarimas ir refleksija, žaidimai, kūrybinė užduotis.

2024 m. stovyklos pamainos:

1 pamaina: liepos 1- 5 d. (liko 4 vietų)
2 pamaina: liepos 8 – 12 d. (liko 6 vietos)

Stovyklos darbo laikas:

8:00 – 17:00 val.

Stovyklos trukmė:

5 dienos

Stovyklautojų amžius:

7 – 14 metų

Maitinimas:

2 kartus per dieną (pietūs ir pavakariai)

Vieta:

Studija “Dancefit”, Ukmergės 234 A, Vilnius
Daug laiko leisime gryname ore!

Kaina: 180 €


STOVYKLOS TIKLAI:

 • Stovyklos metu skatiname vaikų fizinį aktyvumą: vaikai supažindinami su populiariausiais visame pasaulyje šokių stiliais, įvairiais sporto žaidimais, vaidybos, teatro ypatybėmis bei menine – kūrybine veikla;
 • Įvairių užduočių, užsiėmimų ir žaidimų metu vystysime vaikų kūrybinį potencialą, skatinsime jų meninę saviraišką;
 • Didelį dėmesį skirsime socialinių įgūdžių stiprinimui, kad vaikai patirtų bendravimo ir bendradarbiavimo džiaugsmą;
 • Išvykų, edukacinės veiklos ir pramogų metu vaikai įgys naujų žinių ir patyrimų!


Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Ypatinga stovyklos programa;
 • Populiariausi šokių stiliai: Street dance (Hip hop, House), Lotynų Amerikos šokiai (Cha cha cha, Salsa, Jive), Charakteriniai šokiai (kitų pasaulio tautų: Afro, Dancehall, Bollywood/ Bhangra, Afro ir pan.).
 • Sporto užsiėmimai: Karate, Zumba fitness, kvadratas, estafetės ir kt.;
 • Menai: fotografavimas, filmavimas, kūrybinės dirbtuvės ir kt.
 • Pramogos: išvyka, žaidimai, pasirodymai, pramogos gamtoje, Karaoke, Xbox 360 ir kt.
 • Maitinimas (2 kartus per dieną: pietūs ir pavakariai)
 • Reikalingas inventorius ir priemonės stovyklai;
 • Prizai, diplomai, sertifikatai, dovanėlės ir kt.


SAUGUMAS:

 • Mes baigėme pirmosios pagalbos, higienos kursus;
 • Turime aukštąjį pedagoginį išsilavinimą;
 • Vaikų turizmo renginių organizavimo pažymėjimus ir kitus reikalingus dokumentus stovyklos veiklai vykdyti.


PAPILDOMA INFORMACIJA:

 • Stovykla atvira visiems, net ir nešokantiems vaikams.
 • Būtinas bei rekomenduojamas daiktų sąrašas „Stovyklautojo atmintinė“ pridedama prie sutarties ir išsiųnčiama elektroniniu paštu.
 • Vienoje pamainoje 15 – 30 vaikų. Dirbame mažomis ir didelėmis grupėmis.
 • Jeigu vaikas vartoja medikamentus būtina apie tai informuoti stovyklos organizatorių ne vėliau kaip 7 iki stovyklos pradžios.
 • Vaikų atvežimas į stovyklą neorganizuojamas.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

Nuo 2011 metų sėkmingai organizuojame vaikų stovyklas – turime didelę patirtį vaikų ugdyme ir užimtume. Mūsų sėkmės receptas – profesionalumas, draugiškumas ir atsakomybė. Kiekvienais metais nustebiname vaikus kūrybingomis idėjomis bei nepaprastai smagia ir turininga laisvalaikio programa. Stovyklos programa kiekvienais metais yra tobulinama ir atnaujinama, todėl sulaukiame vaikų, kurie nuolatos  pas mus sugrįžta.

Studijų ir darbo metu įgyjome pedagogikos ir psichologijos žinių, įgūdžių ir patirties, todėl puikiai išmanome darbą su vaikais, mokame gražiai sutarti, motyvuoti juos, skatinti jų fizinį aktyvumą bei sveiką gyvenseną, linksmai ir išradingai.

Nuolat tobuliname savo profesinę kompetenciją, giliname žinias įvairiuose seminaruose, mokymuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, dalyvaujame pasaulinio lygio šokių ir fitneso renginiuose (JAV, JK), Karate čempionatuose. Nuo 2012 m. organizuojame Zumba fitness renginius, mokymus, vedame seminarus tarptautiniu mąstu: Suomijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Mes kalbame lietuvių, anglų, rusų kalbomis, todėl su mumis laisvai jaustis ir bendrauti galės kiekvienas vaikas! Prisijunkite prie mūsų!

REGISTRACIJA

Norint dalyvauti stovykloje reikalinga išansktinė registracija.


  Iškilus klausimams kreipkitės el. paštu stovyklos@dancefit.lt arba info@dancefit.lt arba telefonu +37060629392 – su malonumu Jums padėsime.