DIENOS STOVYKLA 2021

Kviečiame vaikus turiningai  leisti vasaros atostogas su profesionaliais, linksmais bei draugiškai stovyklos vadovai – šokių mokytojai, kurie kiekvienais metais nustebina kūrybingomis idėjomis bei nepaprastai smagia ir turininga laisvalaikio programa.

Dancefit dienos stovykla – tai šokių, sporto, pramogų stovykla skirta 7 – 12 metų mergaitėms ir berniukams mėgstantiems aktyviai leisti laisvalaikį ir užsiimti įdomia veikla. Stovykla atvira visiems! Nesvarbu ar vaikas pradedantysis, pažengęs, ar išvis niekad nešokęs – čia užsiėmimų ir pramogų jam netrūks.

Vaikų laukia šokių pamokos, sporto žaidimai, judrios estafetės, kūrybinės dirbtuvės, vaidybos pamokos, filmavimo ir fotografavimo pamokos, edukacinės išvykos, nauji draugai, nuotykiai ir linksmybės šokių salėje ir gryname ore!

Stovykloje vaikai tikrai atras sau tinkamą veiklą, o tą ką išmoks stovykloje pasidalins su šeima, draugais bei pritaikys savo ugdymo procese arba kasdienybėje.

Stovyklos įpūdžiai bei geros emocijos vaikams atmintyje išliks dar ilgai!

2021 m. stovyklos pamainos:

I pamaina: birželio 28 – liepos 2 d.
II pamaina: liepos 5 – 9 d.

Stovyklos darbo laikas:

8:00 – 17:00 val.

Stovyklos trukmė:

5 dienos

Stovyklautojų amžius:

7 – 12 metų

Maitinimas:

2 kartus per dieną (pietus ir pavakariai)

Vieta:

Studija “Dancefit”, Ukmergės 234 A, Vilnius

Kaina: 130 €


STOVYKLOS TIKLAI:

 • Stovyklos metu skatiname vaikų fizinį aktyvumą: vaikai supažindinami su populiariausiais visame pasaulyje šokių stiliais, įvairiais sporto žaidimais, vaidybos, teatro ypatybėmis bei menine – kūrybine veikla;
 • Įvairių užduočių, užsiėmimų ir žaidimų metu vystysime vaikų kūrybinį potencialą, skatinsime jų meninę saviraišką;
 • Didelį dėmesį skirsime socialinių įgūdžių stiprinimui, kad vaikai patirtų bendravimo ir bendradarbiavimo džiaugsmą;
 • Išvykų, edukacinės veiklos ir pramogų metu vaikai įgys naujų žinių ir patyrimų!


VADOVAI:

Stovyklos vadovai – tarptautinę patirtį turintys vadovai – šokių mokytojai – animatoriai įvairiose srityse: šokiai, vaidyba, renginių organizavimas.

Studijų ir darbo metu vadovai įgyjo pedagogikos ir psichologijos žinių, įgūdžių ir patirties, todėl puikiai išmano darbą su vaikais. Tobulindami savo profesinę kompetenciją vadovai nuolat dirba ugdymo įstaigose, stovyklose, gilina žinias tarptautinio lygio choreografų – trenerių seminaruose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei dalyvauja įvairiuose renginiuose, šokių čempionatuose, spektakliuose, TV projektuose ir t.t..SAUGUMAS:

 • Stovyklos vadovai baigė pirmosios pagalbos kursus, todėl galės užtikrinti stovyklautojų saugumą bei suteikti pirmąją pagalbą;
 • Stovykloje užtikrinsime vaikų saugią ir sveiką aplinką dėl Covid-19 remiantis LR Vyriausybės nurodymais ir rekomendacijomis.


Į STOVYKLOS KAINA ĮSKAIČIUOTA:

 • Turininga stovyklos programa;
 • Populiariausi šokių stiliai: nuotaikinga Zumba, Street dance (Hip – hop, House), Lotynų Amerikos šokiai (Salsa, Cha cha cha, kt.), Charakteriniai šokiai (kitų pasaulio tautų šokiai: Afro, Bhangra / Bollywood);
 • Nuolatinė vadovų priežiūra ir jų edukacinė veikla;
 • Pramogos: žaidimai, išvykos, Xbox 360 Kinect turnyras ir kt.;
 • Maitinimas (2 kartus per dieną: pietūs ir pavakariai)

Registruokis jau dabar!

Dancefit dienos stovykla – įspūdingos ir įsimintinos atostogos mieste!

REGISTRACIJA

Norint dalyvauti stovykloje reikalinga išansktinė registracija.


  Iškilus klausimams kreipkitės el. paštu stovyklos@dancefit.lt arba info@dancefit.lt arba telefonu +37060629392 – su malonumu Jums padėsime.