DIENOS STOVYKLA 2023

Kviečiame vaikus turiningai  leisti vasaros atostogas su profesionaliais, linksmais bei draugiškai stovyklos vadovai – šokių mokytojai, kurie kiekvienais metais nustebina kūrybingomis idėjomis bei nepaprastai smagia ir turininga laisvalaikio programa.

Dancefit dienos stovykla – tai šokių, sporto, pramogų stovykla skirta 7 – 12 metų mergaitėms ir berniukams mėgstantiems aktyviai leisti laisvalaikį ir užsiimti įdomia veikla. Stovykla atvira visiems! Nesvarbu ar vaikas pradedantysis, pažengęs, ar išvis niekad nešokęs – čia užsiėmimų ir pramogų jam netrūks.

Vaikų laukia šokių pamokos, sporto užsiėmimai, judrūs žaidimai ir estafetės, kūrybinės dirbtuvės, vaidybos pamokos, filmavimo ir fotografavimo pamokos, edukacinės išvykos į gamtą, muziejų, nauji draugai, nuotykiai ir linksmybės. Daug laiko leisime gryname ore!

Stovykloje vaikai tikrai atras sau tinkamą veiklą, o tą ką išmoks stovykloje pasidalins su šeima, draugais bei pritaikys savo ugdymo procese arba kasdienybėje.

Stovyklos įpūdžiai bei geros emocijos vaikams atmintyje išliks dar ilgai!

Mūsų patirtis stovyklų ir renginių organizavime – 12 metų.

STOVYKLOS  PROGRAMA:

8.00 – 8.30 Atvykimas į stovyklą

8.30 – 9.00  Dienos temos aptarimas, susipažindinimo žaidimai, mankšta.

10.00 – 13.00 Edukacinė ir kūrybinė veikla: šokiai, kurybinės dirbtuvės, sporto užsiėmimai, fotogrofavimo ir filmavimo pamokėlės, vadybos pamokos, išvyka į gamtą, į muziejų ir pan.

13.00 – 14.00 Pietūs

14.00 – 16.00 Aktyvios veiklos lauke: judrūs žaidimai, estafetės, pramogos.

16.00 – 16.20 Pavakariai

16.20 – 17.00 Dienos aptarimas ir refleksija

2023 m. stovyklos pamainos:

1 pamaina: birželio 19 – 23 d.
2 pamaina: liepos 24 – 28 d.

Stovyklos darbo laikas:

8:00 – 17:00 val.

Stovyklos trukmė:

5 dienos

Stovyklautojų amžius:

7 – 12 metų

Maitinimas:

2 kartus per dieną (pietūs ir pavakariai)

Vieta:

Studija “Dancefit”, Ukmergės 234 A, Vilnius
Daug laiko leisime gryname ore!

Kaina: 160 € iki 09.06, vėliau


STOVYKLOS TIKLAI:

 • Stovyklos metu skatiname vaikų fizinį aktyvumą: vaikai supažindinami su populiariausiais visame pasaulyje šokių stiliais, įvairiais sporto žaidimais, vaidybos, teatro ypatybėmis bei menine – kūrybine veikla;
 • Įvairių užduočių, užsiėmimų ir žaidimų metu vystysime vaikų kūrybinį potencialą, skatinsime jų meninę saviraišką;
 • Didelį dėmesį skirsime socialinių įgūdžių stiprinimui, kad vaikai patirtų bendravimo ir bendradarbiavimo džiaugsmą;
 • Išvykų, edukacinės veiklos ir pramogų metu vaikai įgys naujų žinių ir patyrimų!


VADOVAI:

Stovyklos vadovai – tarptautinę patirtį turintys vadovai – šokių mokytojai – animatoriai įvairiose srityse: šokiai, vaidyba, renginių organizavimas. Vadovai kalba lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.

Studijų ir darbo metu vadovai įgyjo pedagogikos ir psichologijos žinių, įgūdžių ir patirties, todėl puikiai išmano darbą su vaikais. Tobulindami savo profesinę kompetenciją vadovai nuolat dirba ugdymo įstaigose, stovyklose, gilina žinias tarptautinio lygio choreografų – trenerių seminaruose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei dalyvauja įvairiuose renginiuose, šokių čempionatuose, spektakliuose, TV projektuose ir t.t..SAUGUMAS:

 • Stovyklos vadovai baigė pirmosios pagalbos kursus, todėl galės užtikrinti stovyklautojų saugumą bei suteikti pirmąją pagalbą;
 • Stovykloje užtikrinsime vaikų saugią ir sveiką aplinką dėl Covid-19 remiantis LR Vyriausybės nurodymais ir rekomendacijomis.


Į STOVYKLOS KAINA ĮSKAIČIUOTA:

 • Turininga stovyklos programa;
 • Populiariausi šokių stiliai: nuotaikinga Zumba, Street dance (Hip – hop, House), Lotynų Amerikos šokiai (Salsa, Cha cha cha, kt.), Charakteriniai šokiai (kitų pasaulio tautų šokiai: Afro, Bhangra / Bollywood);
 • Nuolatinė vadovų priežiūra ir jų edukacinė veikla;
 • Pramogos: žaidimai, išvykos, Xbox 360 Kinect turnyras ir kt.;
 • Maitinimas (2 kartus per dieną: pietūs ir pavakariai)

Registruokis jau dabar!

Dancefit dienos stovykla – įspūdingos ir įsimintinos atostogos mieste!

REGISTRACIJA

Norint dalyvauti stovykloje reikalinga išansktinė registracija.


  Iškilus klausimams kreipkitės el. paštu stovyklos@dancefit.lt arba info@dancefit.lt arba telefonu +37060629392 – su malonumu Jums padėsime.