VAIKŲ VASAROS STOVYKLA

7 ŠOKIŲ DIENOS

Vasaros stovykla „7 ŠOKIŲ DIENOS “ – tai šokių, sporto, pramogų ir poilsio stovykla skirta 7 – 16 metų vaikams ir paaugliams mėgstantiems aktyviai leisti laisvalaikį gražios gamtos apsuptyje. Tai viena populiariausių stovyklų Lietuvoje, sulaukusi didelio susidomėjimo ne tik iš Lietuvoje, bet ir iš užsienyje gyvenančių vaikų (Anglijos, Airijos, Vokietijos, Švedijos, Norvegijos, Maljorkos, net Kinijos ir JAV).

Džiaugiamės sulaukdami aukšto įvertinimo dėl paslaugų kokybės ne tik iš stovyklos dalyvių, jų tėvų, bet ir iš geriausios visoje Lietuvoje turizmo agentūros UAB „Zigzag Travel“ ir didžiausios draudimo bendrovės Baltijos šalyse AB „Lietuvos draudimas“ su kuriais nuolat bendradarbiaujame.

2020 m. stovyklos pamainos:

I pamaina: birželio 28 – liepos 4 d.
II pamaina: liepos 5 – 11 d.
III pamaina: liepos 19 – 25 d.

Stovyklos trukmė:

7 dienos (6 naktys)

Stovyklautojų amžius:

7 – 16 m.

Maitinimas:

4 kartus per dieną

Vieta:

Trakų raj. (Aukštadvaris), sodyba „Tik Jums„

Kaina:

195€

Jau aštuntus metus iš eilės kviečiame vaikus ir paauglius praleisti įsimintiną vasarą drauge su tarptautinę patirtį turinčiais vadovais – šokių mokytojais – animatoriais, kurių programa paremta užsienio stovyklų pagrindu. Stovyklos programa kasmet yra tobulinama ir atnaujinama, todėl sulaukiame vaikų, kurie nuolatos pas mus sugrįžta.

Šių metų stovyklos programa yra ypatinga tuo, kad vaikams bus siūlomos pramogos su galimybe pasirinkti vieną ar kitą užsiėmimą pagal jų pomėgį, todėl nesvarbu ar vaikas pradedantysis, pažengęs, ar išvis niekad nešokęs – užsiėmimų ir pramogų jam netrūks! Taip pat, stovyklą aplankys ypatingi svečiai, kurie suteiks stovyklautojams dar daugiau įspūdžių ir teigiamų emocijų, o profesionalus fotografas ir video operatorius užfiksuos gražiausiais stovyklos akimirkas.

Stovyklos metu skatiname vaikų fizinį aktyvumą: vaikai supažindinami su populiariausiais visame pasaulyje šokių stiliais, įvairiomis sporto šakomis, vaidybos, teatro ypatybėmis bei menine – kūrybine veikla. Taip pat šokių, vaidybos ir meno užduočių metu vystysime vaikų kūrybinį potencialą ir skatinsime jų meninę saviraišką. Vaikai turės galimybę pramogauti gamtoje, maudytis, plaukioti valtimis ir žaisti sporto aikštelėse. Stovyklautojai dalyvaus komandinėse rungtyse, varžybose ir viktorinose, kurių metu kiekvienas iš jų patirs bendravimo ir bendradarbiavimo džiaugsmą. Visų rungčių rezultatai bus sumuojami ir paskutinę dieną vyks komandų apdovanojimai. Vakaro programoje vaikų laukia teminiai vakarėliai su smagiais šokiais, nuotaikingais pasirodymais, įdomiais konkursais, žaidimais ir diskotekomis, todėl stovyklautojams netruks linksmybių, juoko ir siurprizų. Jūs net neįsivaizduojate, kiek daug staigmenų Jūsų laukia!!!


Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Ypatinga programa užsienio stovyklų pagrindu;
 • Populiariausi šokių stiliai kasdien: Street dance (Hip hop, House, Break dance), Lotynų Amerikos šokiai (Cha cha cha, Salsa, Jive), Charakteriniai šokiai (kitų pasaulio tautų), Dancehall, Klasikinis šokis, Modernus šokis, Zumba ir kt.;
 • Apgyvendinimas jaukiuose kambariuose su visais patogumais;
 • Maitinimas (4 kartus per dieną: pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė);
 • Nuolatinė vadovų priežiūra ir jų edukacinė veikla;
 • Ypatingi stovyklos svečiai ir jų edukacinė veikla;
 • Pramogos: Xbox 360 Kinect, Karaoke, pirtis, biliardas, sporto aikštelės ir kt.;
 • Prof. fotografo paslaugos ir nuotraukos iš stovyklos veiklos;
 • Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų – AB „Lietuvos draudimas“;
 • Apdovanojimai, prizai, diplomai, sertifikatai, stovyklos dovanėlės ir kt.


APGYVENDINIMAS:

Vasaros šokių ir pramogų stovykla „7 šokių dienos“ vyksta kaimo turizmo sodyboje, įsikūrusioje Nečiūnų ežero vaizdingoje pakrantėje šalia Aukštadvario regioninio parko. Sodyba pritaikyta vaikų vasaros stovykloms. Sodyboje yra jaukūs 4 – 5 – 6 – 7 vietų kambariai su atskirais dušais ir WC, stilingai įrengta pokylių ir šokių salė su garso ir šviesos įranga, biliardu bei TV. Sodybos teritorijoje yra įvairių pramogų aktyviam poilsiui: tinklinis ant smėlio, krepšinio aikštelė, futbolo aikštelė, šachmatų aikštelė, vaikų žaidimų aikštelė, valtys ir pirtis.MAITINIMAS:

4 kartus per dieną:

 • pusryčiai
 • pietūs
 • pavakariai
 • vakarienė


SAUGUMAS:

 • Visi vadovai baigė pirmosios pagalbos kursus;
 • Stovyklautojai bus draudžiami nuo nelaimingų atsitikimų AB „Lietuvos draudimas“;
 • Stovyklavietė yra nuošalioje vietoje, stovyklos vartai rakinami (nakčiai);
 • Ežere maudytis leidžiama tik su vadovų priežiūra.

STOVYKLOS PROGRAMA

9.00 – Mankšta
9.30 – Pusryčiai
10.00 – Šokių užsiėmimas arba kitas vadovų siūlomas užsiėmimas pvz. kūrybinės dirbtuvės, vaidybos užsiėmimas, fotografijos pamokėlė, sporto žaidimai, stalo žaidimai, judrūs žaidimai, proto mūšis ir pan.
11:30 – Pramogos,gamtoje: maudynės, plaukiojimas valtimis, pramogos sporto aikštelėse: tinklinis ant smėlio, krepšinis, futbolas, lauko šachmatai, supynės, dartai, pažintinė išvyka į mišką ir pan.
13.00 – Pietūs
14.00 – Laisvas laikas
15.00 – Šokių užsiėmimas arba kitas vadovų siūlomas užsiėmimas: pvz. kūrybinės dirbtuvės, vaidybos užsiėmimas, fotografijos pamokėlė, sporto žaidimai, stalo žaidimai, judrūs žaidimai, proto mūšis ir pan.
16.00 – Pavakariai
16.30 – Aktyvūs žaidimai ir varžybos: žaidimai gryname ore, komandinės rungtys, varžybos, estafetės, viktorinos
18.00 – Šokių užsiėmimas arba kitas vadovų siūlomas užsiėmimas pvz. kūrybinės dirbtuvės, vaidybos užsiėmimas, fotografijos pamokėlė, sporto žaidimai, stalo žaidimai, judrūs žaidimai, proto mūšis ir pan.
19.00 – Vakarienė
21.00 – Vakaro programa: Teminiai vakarėliai su linksmais žaidimais pagal vakarėlio tematiką (pvz. Pasaulio tautos, Hawaii night, Venecijos karnavalas, Karibų pirtai, kt.),,didieji muzikiniai šou projektai ir konkursai (pvz. Eurovizija, X Faktorius, Lietuvos Talentai, kt.), diskoteka „Happy Disco“, filmų peržiūra apie šokius, šokių čempionatas, šokių kovos, aukcionas, bilijardas, pirtis, vakaronės prie laužo, ypatingi stovyklos svečiai. Apdovanojimai, prizai, diplomai, sertifikatai, padėkos bei daug kitų pramogų!
23.00 – Miegas

Pastaba: organizatorius turi teisę keisti dienotvarkę atsižvelgiant į oro sąlygas ir teminės dienos ugdomojo turinio apimtį.

STOVYKLOS VADOVAI

Stovyklos komandos nariai – tarptautinę patirtį turintys vadovai – šokių mokytojai – animatoriai įvairiose srityse: šokiai, vaidyba, renginių organizavimas.
Studijų ir darbo metu vadovai įgyjo pedagogikos ir psichologijos žinių, įgūdžių ir patirties, todėl puikiai išmano darbą su vaikais. Tobulindami savo profesinę kompetenciją vadovai nuolat dirba ugdymo įstaigose, stovyklose, gilina žinias tarptautinio lygio choreografų – trenerių seminaruose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei dalyvauja įvairiuose renginiuose, šokių čempionatuose, spektakliuose, TV projektuose ir t.t.. Visi stovyklos vadovai baigė pirmosios pagalbos kursus, todėl galės užtikrinti stovyklautojų saugumą bei suteikti pirmąją pagalbą. Stovyklą aplankys ypatingi svečiai, kurie suteiks stovyklautojams dar daugiau įspūdžių ir teigiamų emocijų, o profesionalus fotografas užfiksuos gražiausiais stovyklos akimirkas.

REGISTRACIJA

Norint dalyvauti stovykloje reikalinga išansktinė registracija.


Iškilus klausimams kreipkitės el. paštu stovyklos@dancefit.lt arba info@dancefit.lt arba telefonu +37060629392 – su malonumu Jums padėsime.