VAIKŲ VASAROS STOVYKLA

7 ŠOKIŲ DIENOS

Populiariausia šokių, sporto ir pramogų stovykla Lietuvoje. Praleisk vasarą linksmai ir aktyviai!

Vasaros stovykla „7 ŠOKIŲ DIENOS “ – tai šokių, sporto, pramogų ir poilsio stovykla skirta  7 – 16 metų mergaitėms ir berniukams mėgstantiems aktyviai leisti laisvalaikį gražios gamtos apsuptyje. Tai viena populiariausių stovyklų Lietuvoje, sulaukusi didelio susidomėjimo ne tik iš Lietuvoje, bet ir iš užsienyje gyvenančių vaikų (Anglijos, Airijos, Vokietijos, Švedijos, Norvegijos, Maljorkos, net Kinijos ir JAV) dėl profesionalios, patyrusios, išradingos, kūrybingos ir draugiškos vadovų komandos bei turiningos laisvalaikio programos.

Džiaugiamės sulaukdami aukšto įvertinimo dėl paslaugų kokybės ne tik iš stovyklos dalyvių, jų tėvų, bet ir iš geriausios visoje Lietuvoje turizmo agentūros UAB „Zigzag Travel“ ir didžiausios draudimo bendrovės Baltijos šalyse AB „Lietuvos draudimas“ su kuriais nuolat bendradarbiaujame.

2020 m. stovyklos pamainos:

I pamaina: liepos 5 – 11 d. / Išparduota
II pamaina: liepos 19 – 25 d. / Liko 2 vietos

Stovyklos trukmė:

7 dienos (6 naktys)

Stovyklautojų amžius:

7 – 16 m.

Maitinimas:

4 kartus per dieną

Vieta:

Smiltynės Sodyba, 3* viešbutis

Kaina:

225 €

Jau devynis metus iš eilės kviečiame vaikus ir paauglius praleisti įsimintiną vasarą drauge su patyrusiais, išradingais, kūrybingais ir draugiškais vadovais – profesionaliais šokių mokytojais – animatoriais. Stovyklos programa kasmet yra tobulinama ir atnaujinama, todėl sulaukiame vaikų, kurie nuolatos pas mus sugrįžta.

Stovyklos programa yra ypatinga tuo, kad tuo pačiu laiku vaikams siūlomos du skirtingi užsiėmiai  su galimybe pasirinkti vieną ar kitą užsiėmimą pagal jų pomėgį, todėl čia net niekad nešokusiems vaikams linksmybių ir pramogų netrūks! Taip pat, stovyklą aplankys ypatingi svečiai, kurie suteiks stovyklautojams dar daugiau įspūdžių ir teigiamų emocijų, o profesionalus fotografas užfiksuos gražiausiais stovyklos akimirkas.

Stovyklos metu skatiname vaikų fizinį aktyvumą: vaikai supažindinami su populiariausiais visame pasaulyje šokių stiliais, įvairiomis sporto šakomis, vaidybos, teatro ypatybėmis bei menine – kūrybine veikla. Taip pat šokių, vaidybos ir meno užduočių metu vystysime vaikų kūrybinį potencialą ir skatinsime jų meninę saviraišką. Vaikai turės galimybę pramogauti gamtoje, maudytis bei žaisti sporto aikštelėse. Stovyklautojai dalyvaus komandinėse rungtyse, varžybose ir viktorinose, kurių metu kiekvienas iš jų patirs bendravimo ir bendradarbiavimo džiaugsmą. Visų rungčių rezultatai bus sumuojami ir paskutinę dieną vyks komandų apdovanojimai. Vakaro programoje vaikų laukia teminiai vakarėliai su smagiais šokiais, nuotaikingais pasirodymais, įdomiais konkursais, žaidimais ir diskotekomis, todėl stovyklautojams netruks linksmybių, juoko ir siurprizų. Jūs net neįsivaizduojate, kiek daug staigmenų Jūsų laukia!!!


Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Turininga ir įdomi programa;
 • Populiariausi šokių stiliai kasdien: Street dance (Hip hop, House, Break dance), Lotynų Amerikos šokiai (Cha cha cha, Salsa, Jive), Charakteriniai šokiai (kitų pasaulio tautų: Bollywood/ Bhangra, Afro, Brazilian Funk ir pan.), Dancehall, Klasikinis šokis, Modernus šokis, Zumba fitness ir kt.;
 • Apgyvendinimas jaukiuose kambariuose su visais patogumais;
 • Maitinimas (4 kartus per dieną: pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė);
 • Nuolatinė vadovų priežiūra ir jų edukacinė veikla;
 • Ypatingi stovyklos svečiai ir jų edukacinė veikla;
 • Pramogos: Xbox 360 Kinect, Karaoke, pirtis, sporto aikštelės ir kt.;
 • Prof. fotografo paslaugos ir nuotraukos iš stovyklos veiklos;
 • Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų – AB „Lietuvos draudimas“;
 • Apdovanojimai, prizai, diplomai, sertifikatai, dovanėlės ir kt.


APGYVENDINIMAS:

Stovykla „7 šokių dienos“ vyks prabangioje „Smiltynės” sodyboje (3* viešbučio principo), įsikūrusioje gražios gamtos apsuptyje ant Nevėžio upės pakrantėje. Moderniuose sodybos nameliuose yra 2 – 3 – 4 vietų kambariai su TV, šiuolaikiška kondicionavimo sistema, Wi-fi, arbatinukais, šaldytuvais, atskirais dušais ir WC. Visi patogumai suteiks vaikams jaukumo tarsi būtų namuose.

Sodyboje yra stilingai įrengtos 4 konferencijų ir pobuvio salės, kavinė, vasaros lauko estrada, pirtis ir net du baseinai. Teritorijoje yra įvairių pramogų aktyviam poilsiui: vaikų žaidimų aikštelė, futbolo aikštelė, tinklinis ant smėlio ir kt.

Didelė 3 hektarų teritorija tikrai nepaliks abejingų net ir pačių reikliausių stovyklautojų.MAITINIMAS:

4 kartus per dieną:

 • pusryčiai
 • pietūs
 • pavakariai
 • vakarienė


SAUGUMAS:

 • Visi vadovai baigė pirmosios pagalbos kursus;
 • Stovyklautojai bus draudžiami nuo nelaimingų atsitikimų AB „Lietuvos draudimas“;
 • Maudytis leidžiama tik su vadovų priežiūra, grupėmis;
 • Stovykloje užtikrinsime vaikų saugią ir sveiką aplinką dėl Covid-19 remiantis LR Vyriausybės nurodymais ir rekomendacijomis.

STOVYKLOS PROGRAMA

9.00 – Mankšta
9.30 – Pusryčiai
10.00 – Šokių užsiėmimas arba kitas vadovų siūlomas užsiėmimas pvz. kūrybinės dirbtuvės, vaidybos užsiėmimas, fotografijos pamokėlė, sporto žaidimai, stalo žaidimai, judrūs žaidimai, proto mūšis ir pan.
11:30 – Pramogos,gamtoje: maudynės, plaukiojimas valtimis, pramogos sporto aikštelėse: tinklinis ant smėlio, krepšinis, futbolas, lauko šachmatai, supynės, dartai, pažintinė išvyka į mišką ir pan.
13.00 – Pietūs
14.00 – Laisvas laikas
15.00 – Šokių užsiėmimas arba kitas vadovų siūlomas užsiėmimas: pvz. kūrybinės dirbtuvės, vaidybos užsiėmimas, fotografijos pamokėlė, sporto žaidimai, stalo žaidimai, judrūs žaidimai, proto mūšis ir pan.
16.00 – Pavakariai
16.30 – Aktyvūs žaidimai ir varžybos: žaidimai gryname ore, komandinės rungtys, varžybos, estafetės, viktorinos
18.00 – Šokių užsiėmimas arba kitas vadovų siūlomas užsiėmimas pvz. kūrybinės dirbtuvės, vaidybos užsiėmimas, fotografijos pamokėlė, sporto žaidimai, stalo žaidimai, judrūs žaidimai, proto mūšis ir pan.
19.00 – Vakarienė
21.00 – Vakaro programa: Teminiai vakarėliai su linksmais žaidimais pagal vakarėlio tematiką (pvz. Pasaulio tautos, Hawaii night, Venecijos karnavalas, Karibų pirtai, kt.),,didieji muzikiniai šou projektai ir konkursai (pvz. Eurovizija, X Faktorius, Lietuvos Talentai, kt.), diskoteka „Happy Disco“, filmų peržiūra apie šokius, šokių čempionatas, šokių kovos, aukcionas, bilijardas, pirtis, vakaronės prie laužo, ypatingi stovyklos svečiai. Apdovanojimai, prizai, diplomai, sertifikatai, padėkos bei daug kitų pramogų!
23.00 – Miegas

Pastaba: organizatorius turi teisę keisti dienotvarkę atsižvelgiant į oro sąlygas ir teminės dienos ugdomojo turinio apimtį.

STOVYKLOS VADOVAI

Stovyklos komandos nariai – tarptautinę patirtį turintys vadovai – profesionalus šokių mokytojai – animatoriai įvairiose srityse: šokiai, sportas, vaidyba, įvairių renginių, trenerių mokymų, seminarų organizavimas ir vedimas.

Studijų ir darbo metu vadovai įgyjo pedagogikos ir psichologijos žinių, įgūdžių ir patirties, todėl puikiai išmano darbą su vaikais. Kūrybinga komanda turi gebėjimus organizuoti vaikų poilsį, vesti įdomius renginius, meninius ir sportinius užsiėmimus, mokantys gražiai ir pedagogiškai sutarti su vaikais, juos motyvuoti įdomia, aktyvia, lengva ir vaikams priėnama veikla, skatinti fizinį aktyvumą bei sveiką gyvenseną linksmai ir išradingai.

Tobulindami savo profesinę kompetenciją vadovai nuolat dirba ugdymo įstaigose, stovyklose, gilina žinias tarptautinio lygio choreografų – trenerių seminaruose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei dalyvauja įvairiuose renginiuose, šokių čempionatuose, Operos ir Baleto bei Tango teatrų spektakliuose, TV projektuose „Lietuvos Talentai“, „Tu gali šokti“ ir t.t.. Nuo 2012 m. pradėjo organizuoti Zumba fitness mokymus, vesti seminarus bei reprezentuoti Lietuvą pasaulinio lygio šokių ir fitneso renginiuose ZINCON, Orlando Florida JAV, Reebok Wellness, Čekija, Reggaeton vs Dancehall, Lenkija bei įvairiuose renginiuose Latvijoje, Estijoje, Sumijoje, Vokietijoje ir t.t.

Visi stovyklos vadovai baigė pirmosios pagalbos kursus, todėl galės užtikrinti stovyklautojų saugumą bei suteikti pirmąją pagalbą. Stovyklą aplankys ypatingi svečiai, kurie suteiks stovyklautojams dar daugiau įspūdžių

REGISTRACIJA

Norint dalyvauti stovykloje reikalinga išansktinė registracija.


Iškilus klausimams kreipkitės el. paštu stovyklos@dancefit.lt arba info@dancefit.lt arba telefonu +37060629392 – su malonumu Jums padėsime.