Vaikų vasaros stovykla 2024

„VASARA SU DANCEFIT„

Dėmesio! Stovykla „7 šokių dienos„ keičia pavadinimą į „Vasara su Dancefit„.

Vasaros stovykla „VASARA SU DANCEFIT – tai šokių, sporto, pramogų ir poilsio stovykla skirta mergaitėms ir berniukams, nuo 7 iki 16 metų, mėgstantiems aktyviai leisti laisvalaikį gražios gamtos apsuptyje.

Tai viena populiariausių stovyklų Lietuvoje, sulaukusi didelio susidomėjimo ne tik iš Lietuvoje, bet ir iš užsienyje gyvenančių vaikų: Anglijos, Airijos, Vokietijos, Švedijos, Norvegijos, Prancūzijos, Maljorkos, Kinijos ir JAV. Mūsų patirtis vaikų laisvalaikio organizavime ir užimtume – 13 metų.

Stovykla orientuota į daugybę įdomių veiklų, todėl čia berniukams ir mergaitėms linksmybių ir pramogų netruks. Stovykloje vaikų laukia: įvairūs šokių stiliai, Karate pamokos, sporto žaidimai, judrios komandinės estafetės, kūrybinės dirbtuvės, vaidybos pamokos, DJ pamoka, filmavimo ir fotografavimo užsiėmimai, įdomūs nuotykiai gamtoje, maudynės, pirtis, pramoginiai vakarai su nuotaikingais pasirodymais, muzikinės linksmybės su interaktyviais konkursais ir diskotekomis, komandų apdovanojimai, prizai ir dovanėlės. Jūs net neįsivazduojate kiek daug įspūdžių, juoko, siurprizų laukia naujų draugų ir draugiškų vadovų būryje.

2024 m. stovyklos pamainos:

1 pamaina: liepos 14 – 19 d. (liko 22 vietų)
2 pamaina: liepos 20 – 26 d. (liko 15 vietų)
Dėmesio! Stovykoje laisvų vietų skaičius sparčiai mažėja: 40% vietų rezervuota per dvi savaites.

Stovyklos trukmė:

6 – 7 dienos

Stovyklautojų amžius:

7 – 16 m.

Maitinimas:

4 kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė)

Vieta:

Vilniaus raj.
1 pamaina: Rastinėnų sodyba
2 pamaina: Karvio dvaras

Kaina:

I pamaina: 300 €
II pamaina: 330 €
Nuo birželio 20 d. brangs kelialapiai į stovyklą.
Stovyklos vadovai: Vasilisa, Deividas, Gabrielė

Išskirtinis stovyklos privalumas yra tai, kad tuo pačiu metu dienotvarkėje vaikams siūlomi du skirtingi užsiėmimai su galimybe pasirinkti vieną ar kitą veiklą pagal jų pomėgį, pvz: kai vieni renkasi šokti, kiti gali pasirinkti – sporto žaidimus. Tokiu būdu vaikai turi galimybę atrasti mėgstamus pomėgius, išmokti naujų dalykų noriai, taip pat patirti bendravimo ir bendradarbiavimo džiaugsmą.

Stovykloje „Vasara su Dancefit“ berniukai ir mergaitės tikrai atranda sau tinkamą veiklą, o tą ką išmokta stovykloje pasidalina su šeima, draugais bei pritaiko savo ugdymo procese arba kasdienybėje, todėl prisijugę prie mūsų stovyklos įspūdžiai bei geros emocijos vaikams atmintyje išlieka dar ilgai!

NAUJIENA: Šiemet nustebinsime vaikus integruodami naują žaidimą „Mafiją”, DJ užsiėmimą, Karate treniruotes, Tik Tok šokius, taip pat patrauklią ir aktualią veiklą –  fotografavimo ir filmavimo užsiėmimus. 


Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Ypatinga stovyklos programa;
 • Populiariausi šokių stiliai: Street dance (Hip hop, House), Lotynų Amerikos šokiai (Cha cha cha, Salsa, Jive), Charakteriniai šokiai (kitų pasaulio tautų: Afro, Dancehall, Bollywood/ Bhangra, Afro ir pan.).
 • Sporto užsiėmimai: Karate, Zumba fitness, kvadratas, tinklinis, futbolas, krepšinis, estafetės ir kt.;
 • Menai: fotografavimas, filmavimas, kūrybinės dirbtuvės ir kt.
 • Pramogos: interaktyvūs žaidimai, pramoginiai vakarėliai, pasirodymai, maudynės, pirtis ir kt.
 • Apgyvendinimas jaukiuose kambariuose su visais patogumais;
 • Maitinimas (4 kartus per dieną: pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė);
 • Nuolatinė vadovų priežiūra ir jų edukacinė veikla;
 • Ypatingi stovyklos svečiai ir jų edukacinė veikla: DJ pamoka;
 • Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų – AB „Lietuvos draudimas“;
 • Apdovanojimai, prizai, diplomai, sertifikatai, dovanėlės ir kt.


APGYVENDINIMAS:

Stovykla „Vasara su Dancefit“ vyks Vilniaus r. sodybose  „Rastinėnų sodyba“ ir „Karvio dvaras“. Sodybos įsikūrusios gražios gamtos apsuptyje  vos 20 km nuo Vilniaus. Moderniuose sodybos nameliuose yra kambariai su visais patogumais, kurie suteiks vaikams jaukumo tarsi būtų namuose. Sodybose yra stilingai įrengta konferencijų ir pobūvio salės, lauko terasos. Teritorijoje yra įvairių pramogų aktyviam poilsiui: žaidimų aikštelė, tinklinis ant smėlio, teniso kortas, pirtis, ežeras / baseinai. Didelės sodybų teritorijos tikrai nepaliks abejingų net ir pačių reikliausių stovyklautojų.SAUGUMAS:

 • Visi vadovai turi vaikų turizmo renginių organizavimo pažymėjimus, baigė pirmosios pagalbos, higienos kursus, turi aukštąjį pedagoginį išsilavinimą ir kitus reikalingus dokumentus stovyklos veiklai vykdyti;
 • Stovyklautojai draudžiami nuo nelaimingų atsitikimų AB „Lietuvos draudimas“;
 • Maudomasi tik stovyklos vadovui leidus ir jam stebint, grupėmis.
 • Uždara, saugi sodybos teritorija.


PAPIDLOMA INFORMACIJA:

 • Stovykla atvira visiems, net ir nešokantiems vaikams.
 • Būtinas bei rekomenduojamas daiktų sąrašas „Stovyklautojo atmintinė“ pridedama prie sutarties ir išsiųnčiama elektroniniu paštu.
 • Vienoje pamainoje 45 – 60 vaikų. Dirbame mažomis ir didelėmis grupėmis.
 • Vaikai apgyvendinami pagal amžių.
 • Norint gyventi viename kambaryje su konkrečiais asmenimis būtina apie tai informuoti stovyklos organizatorių ne vėliau kaip 7 d. iki stovyklos pradžios.
 • Jeigu vaikas vartoja medikamentus būtina apie tai informuoti stovyklos organizatorių ne vėliau kaip 7 d. iki stovyklos pradžios.
 • Vaikų atvežimas į stovyklą neorganizuojamas.

STOVYKLOS PROGRAMA

9.00 – Mankšta
9.30 – Pusryčiai
10.00 – Šokių užsiėmimas arba kitas vadovų siūlomas užsiėmimas pvz. kūrybinės dirbtuvės, vaidybos užsiėmimas, fotografijos pamokėlė, sporto žaidimai, stalo žaidimai, judrūs žaidimai, proto mūšis ir pan.
11:30 – Pramogos gamtoje: maudynės, pramogos sporto aikštelėse: tinklinis ant smėlio, krepšinis, futbolas, supynės, dartai, pažintinė išvyka po stovyklos apylinkės ir pan.
13.00 – Pietūs
14.00 – Laisvas laikas
15.00 – Šokių užsiėmimas arba kitas vadovų siūlomas užsiėmimas: pvz. kūrybinės dirbtuvės, vaidybos užsiėmimas, fotografijos pamokėlė, sporto žaidimai, stalo žaidimai, proto mūšis ir pan.
16.00 – Pavakariai
16.30 – Aktyvūs žaidimai ir varžybos: žaidimai gryname ore, komandinės rungtys, estafetės, viktorinos ir pan.
18.00 – Šokių užsiėmimas arba kitas vadovų siūlomas užsiėmimas pvz. kūrybinės dirbtuvės, vaidybos užsiėmimas, fotografijos pamokėlė, sporto žaidimai, stalo žaidimai, proto mūšis ir pan.
19.00 – Vakarienė
20.00 – Vakaro programa: Teminiai vakarėliai su linksmais žaidimais pagal vakarėlio tematiką (pvz. Pasaulio tautos, Hawaii night, Venecijos karnavalas, Karibų pirtai, Meksika, Cirkas kt.), didieji muzikiniai šou projektai ir konkursai (pvz. Eurovizija, X Faktorius, Lietuvos Talentai, Burbulas kt.), diskoteka „Happy Disco”, filmų peržiūra apie šokius, šokių čempionatas, aukcionas, , vakaronės prie laužo, ypatingi stovyklos svečiai. Apdovanojimai, prizai, diplomai, sertifikatai, padėkos bei daug kitų pramogų!
22.00 – Miegas

Pastaba: organizatorius turi teisę keisti dienotvarkę atsižvelgiant į oro sąlygas ir teminės dienos ugdomojo turinio apimtį.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

Nuo 2011 metų sėkmingai organizuojame vaikų stovyklas – turime didelę patirtį vaikų ugdyme ir užimtume. Mūsų sėkmės receptas – profesionalumas, draugiškumas ir atsakomybė. Kiekvienais metais nustebiname vaikus kūrybingomis idėjomis bei nepaprastai smagia ir turininga laisvalaikio programa. Stovyklos programa kiekvienais metais yra tobulinama ir atnaujinama, todėl sulaukiame vaikų, kurie nuolatos  pas mus sugrįžta.

Studijų ir darbo metu įgyjome pedagogikos ir psichologijos žinių, įgūdžių ir patirties, todėl puikiai išmanome darbą su vaikais, mokame gražiai sutarti, motyvuoti juos, skatinti jų fizinį aktyvumą bei sveiką gyvenseną, linksmai ir išradingai.

Nuolat tobuliname savo profesinę kompetenciją, giliname žinias įvairiuose seminaruose, mokymuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, dalyvaujame pasaulinio lygio šokių ir fitneso renginiuose (JAV, JK), Karate čempionatuose. Nuo 2012 m. organizuojame Zumba fitness renginius, mokymus, vedame seminarus tarptautiniu mąstu: Suomijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Mes kalbame lietuvių, anglų, rusų kalbomis, todėl su mumis laisvai jaustis ir bendrauti galės kiekvienas vaikas! Prisijunkite prie mūsų!

REGISTRACIJA

Norint dalyvauti stovykloje reikalinga išansktinė registracija.


  Iškilus klausimams kreipkitės el. paštu stovyklos@dancefit.lt arba info@dancefit.lt arba telefonu +37060629392 – su malonumu Jums padėsime.