VAIKŲ VASAROS STOVYKLA

7 ŠOKIŲ DIENOS

Švęskime 10-ies metų jubiliejų ir sukurkime įspūdingą šventę kartu!

Vasaros stovykla „7 ŠOKIŲ DIENOS “ – tai šokių, sporto, pramogų ir poilsio stovykla skirta  7 – 16 metų mergaitėms ir berniukams mėgstantiems linksmai ir aktyviai leisti laisvalaikį gražios gamtos apsuptyje. Tai viena populiariausių stovyklų Lietuvoje, sulaukusi didelio susidomėjimo ne tik iš Lietuvoje, bet ir iš užsienyje gyvenančių vaikų (Anglijos, Airijos, Vokietijos, Švedijos, Norvegijos, Prancūzijos, Maljorkos, net Kinijos ir JAV).

Džiaugiamės sulaukdami aukšto įvertinimo dėl paslaugų kokybės ne tik iš stovyklos dalyvių, jų tėvų, bet ir iš geriausios visoje Lietuvoje turizmo agentūros UAB „Zigzag Travel“ ir didžiausios draudimo bendrovės Baltijos šalyse AB „Lietuvos draudimas“ su kuriais nuolat bendradarbiaujame.

2021 m. stovyklos pamainos:

1 pamaina: liepos 11 – 17 d. / liko 3 vietos
2 pamaina: liepos 18 – 24 d. / liko 7 vietos

Stovyklos trukmė:

7 dienos (6 naktys)

Stovyklautojų amžius:

7 – 16 m.

Maitinimas:

4 kartus per dieną

Vieta:

Smiltynės sodyba, Smiltynes vs, Nr.7, Panevėžio r.

Kaina:

260 €

Jau dešimtus metus sėkmingai organizuojame vaikų stovyklas. Mūsų sekmės receptas – profesionalūs, draugiški bei vienas kitą papildantys stovyklos vadovai – šokių mokytojai, kurie kiekvienais metais nustebina kūrybingomis idėjomis bei nepaprastai smagia ir turininga laisvalaikio programa. Stovyklos programa kiekvienais metais yra tobulinama ir atnaujinama, todėl sulaukiame vaikų, kurie nuolatos  pas mus sugrįžta.

Šių metų stovyklos programa pavirs į didžiausią „7 šokių dienų“ šventę. Išskirtinis stovyklos privalumas yra tai, kad tuo pačiu laiku dienotvarkėje vaikams siūlomi du skirtingi užsiėmimai su galimybe pasirinkti vieną ar kitą užsiėmimą pagal jų pomėgį, pvz. kai vieni renkasi šokti, kiti gali pasirinkti kitą veiklą – sporto žaidimus. Stovykla orientuota ne tik į šokį, bet ir daugybę kitų įdomių veiklų, todėl čia net niekad nešokusiems vaikams linksmybių ir pramogų netrūks! Taip pat, stovyklą aplankys ypatingi svečiai, kurie suteiks stovyklautojams dar daugiau įspūdžių ir teigiamų emocijų.

Stovyklos metu skatiname vaikų fizinį aktyvumą: vaikai supažindinami su populiariausiais visame pasaulyje šokių stiliais, įvairiomis sporto šakomis, vaidybos, teatro ypatybėmis bei menine – kūrybine veikla. Taip pat šokių, vaidybos ir meno užduočių metu vystysime vaikų kūrybinį potencialą ir skatinsime jų meninę saviraišką. Vaikai turės galimybę pramogauti gamtoje, maudytis bei žaisti sporto aikštelėse. Stovyklautojai dalyvaus komandinėse rungtyse, varžybose ir viktorinose, kurių metu kiekvienas iš jų patirs bendravimo ir bendradarbiavimo džiaugsmą. Visų rungčių rezultatai bus sumuojami ir paskutinę dieną vyks komandų apdovanojimai. Vakaro programoje vaikų laukia teminiai vakarėliai su smagiais šokiais, nuotaikingais pasirodymais, įdomiais konkursais, žaidimais ir diskotekomis, todėl stovyklautojams netruks linksmybių, juoko ir siurprizų. Jūs net neįsivaizduojate, kiek daug staigmenų Jūsų laukia!

NAUJIENA: Šiemet esame pasiryžę nustebinti vaikus integruodami naują, patrauklią ir aktualią veiklą –  fotografavimo ir filmavimo užsiėmimus. Jų metu vaikai lavins kūrybinius gebėjimus, sužinos naujų dalykų ir atliks įdomias kūrybines užduotis. Labiausiai orientuosimės ne į galutinį rezultatą, o į kūrybinį procesą ir malonumą kurti. Laukia be galo smagi veikla, juokas, iššūkiai ir koloboracija.

Stovykloje „7 šokių dienos” vaikai tikrai atras sau tinkamą veiklą, o tą ką išmoks stovykloje pasidalins su šeima, draugais bei pritaikys savo ugdymo procese arba kasdienybėje.


Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Šventinė 10-ies metų programa;
 • Populiariausi šokių stiliai kasdien: Street dance (Hip hop, House, Break dance), Lotynų Amerikos šokiai (Cha cha cha, Salsa, Jive), Charakteriniai šokiai (kitų pasaulio tautų: Bollywood/ Bhangra, Afro ir pan.), Dancehall, Klasikinis šokis, Modernus šokis, Zumba fitness ir kt.;
 • Apgyvendinimas jaukiuose kambariuose su visais patogumais;
 • Maitinimas (4 kartus per dieną: pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė);
 • Nuolatinė vadovų priežiūra ir jų edukacinė veikla;
 • Ypatingi stovyklos svečiai ir jų edukacinė veikla;
 • Pramogos: Xbox 360 Kinect, Karaoke, pirtis, sporto aikštelės ir kt.;
 • Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų – AB „Lietuvos draudimas“;
 • Apdovanojimai, prizai, diplomai, sertifikatai, dovanėlės ir kt.


APGYVENDINIMAS:

Stovykla „7 šokių dienos“ vyks  „Smiltynės” sodyboje 3* , įsikūrusioje gražios gamtos apsuptyje ant Nevėžio upės pakrantėje. Jaukiuose sodybos nameliuose yra TV, arbatinukai, šaldytuvai, atskiri dušai ir WC. Visi patogumai suteiks vaikams jaukumo tarsi būtų namuose.

Sodyboje yra stilingai įrengtos 4 konferencijų ir pobuvio salės, kavinė, baseinas. Teritorijoje yra įvairių pramogų aktyviam poilsiui: vaikų žaidimų aikštelė, krepšinio aikštelė, futbolo aikštelė, tinklinis ant smėlio ir kt.

Didelė 3 hektarų teritorija tikrai nepaliks abejingų net ir pačių reikliausių stovyklautojų.MAITINIMAS:

4 kartus per dieną:

 • pusryčiai
 • pietūs
 • pavakariai
 • vakarienė


SAUGUMAS:

 • Visi vadovai baigė pirmosios pagalbos kursus;
 • Stovyklautojai bus draudžiami nuo nelaimingų atsitikimų AB „Lietuvos draudimas“;
 • Maudytis leidžiama tik su vadovų priežiūra, grupėmis;
 • Stovykloje užtikrinsime vaikų saugią ir sveiką aplinką dėl Covid-19 remiantis LR Vyriausybės nurodymais ir rekomendacijomis.

STOVYKLOS PROGRAMA

9.00 – Mankšta
9.30 – Pusryčiai
10.00 – Šokių užsiėmimas arba kitas vadovų siūlomas užsiėmimas pvz. kūrybinės dirbtuvės, vaidybos užsiėmimas, fotografijos pamokėlė, sporto žaidimai, stalo žaidimai, judrūs žaidimai, proto mūšis ir pan.
11:30 – Pramogos gamtoje: maudynės, pramogos sporto aikštelėse: tinklinis ant smėlio, krepšinis, futbolas, supynės, dartai, pažintinė išvyka po stovyklos apylinkės ir pan.
13.00 – Pietūs
14.00 – Laisvas laikas
15.00 – Šokių užsiėmimas arba kitas vadovų siūlomas užsiėmimas: pvz. kūrybinės dirbtuvės, vaidybos užsiėmimas, fotografijos pamokėlė, sporto žaidimai, stalo žaidimai, proto mūšis ir pan.
16.00 – Pavakariai
16.30 – Aktyvūs žaidimai ir varžybos: žaidimai gryname ore, komandinės rungtys, estafetės, viktorinos ir pan.
18.00 – Šokių užsiėmimas arba kitas vadovų siūlomas užsiėmimas pvz. kūrybinės dirbtuvės, vaidybos užsiėmimas, fotografijos pamokėlė, sporto žaidimai, stalo žaidimai, proto mūšis ir pan.
19.00 – Vakarienė
20.00 – Vakaro programa: Teminiai vakarėliai su linksmais žaidimais pagal vakarėlio tematiką (pvz. Pasaulio tautos, Hawaii night, Venecijos karnavalas, Karibų pirtai, Meksika, Cirkas kt.), didieji muzikiniai šou projektai ir konkursai (pvz. Eurovizija, X Faktorius, Lietuvos Talentai, Burbulas kt.), diskoteka „Happy Disco“, filmų peržiūra apie šokius, šokių čempionatas, aukcionas, , vakaronės prie laužo, ypatingi stovyklos svečiai. Apdovanojimai, prizai, diplomai, sertifikatai, padėkos bei daug kitų pramogų!
22.00 – Miegas

Pastaba: organizatorius turi teisę keisti dienotvarkę atsižvelgiant į oro sąlygas ir teminės dienos ugdomojo turinio apimtį.

STOVYKLOS VADOVAI

Stovyklos komandos nariai – tarptautinę patirtį turintys vadovai – profesionalus šokių mokytojai įvairiose srityse: šokiai, sportas, vaidyba, įvairių renginių, trenerių mokymų, seminarų organizavimas ir vedimas.

Studijų ir darbo metu vadovai įgyjo pedagogikos ir psichologijos žinių, įgūdžių ir patirties, todėl puikiai išmano darbą su vaikais. Kūrybinga komanda turi gebėjimus organizuoti vaikų poilsį, vesti įdomius renginius, meninius ir sportinius užsiėmimus, mokantys gražiai sutarti su vaikais, juos motyvuoti įdomia, aktyvia ir vaikams priėnama veikla, skatinti fizinį aktyvumą bei sveiką gyvenseną linksmai ir išradingai.

Tobulindami savo profesinę kompetenciją vadovai nuolat dirba ugdymo įstaigose, stovyklose, gilina žinias tarptautinio lygio choreografų – trenerių seminaruose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei dalyvauja įvairiuose renginiuose, šokių čempionatuose, Operos ir Baleto bei Tango teatrų spektakliuose, TV projektuose „Lietuvos Talentai“, „Tu gali šokti“ ir t.t.. Nuo 2012 m. pradėjo organizuoti Zumba fitness mokymus, vesti seminarus bei reprezentuoti Lietuvą pasaulinio lygio šokių ir fitneso renginiuose ZINCON, Orlando Florida JAV, Reebok Wellness, Čekija, Reggaeton vs Dancehall, Lenkija bei įvairiuose renginiuose Latvijoje, Estijoje, Sumijoje, Vokietijoje ir t.t.

Visi stovyklos vadovai baigė pirmosios pagalbos kursus, todėl galės užtikrinti stovyklautojų saugumą bei suteikti pirmąją pagalbą.

REGISTRACIJA

Norint dalyvauti stovykloje reikalinga išansktinė registracija.


  Iškilus klausimams kreipkitės el. paštu stovyklos@dancefit.lt arba info@dancefit.lt arba telefonu +37060629392 – su malonumu Jums padėsime.