SUAUGUSIŲJŲ STOVYKLA

DANCE BLAST 2021

Valio, atostogos! Ieškai turiningo savaitgalio poilsio?

Liepos 31 – Rugpjūčio 1 d. bus karščiausias vasaros savaitgalis Lietuvoje. Tik dvi dienos, o įspūdžių pasisemsi metams į priekį! Leiskis kartu į kelionę kupiną šokių, linksmybių ir pramogų!
Vasaros stovykla „Dance Blast“ – tai populiariausia šokių, fitneso, pramogų ir poilsio stovykla skirta suaugusiems mėgstantiems aktyviai leisti laisvalaikį gražios gamtos apsuptyje. Stovyklos metu Jūsų laukia mini Zumba maratonas ir Solo Latino: Salsa ir Bachata treniruotės su profesionaliais treneriais – tarptautinę patirtį turinčiais prezenteriais iš užsienio ir Lietuvos. Šių metų stovyklos programa yra ypatinga dar ir tuo, kad bus formuojamas Team Building‘as, taip pat vakaro programoje Jūsų laukia teminis „ After Party“, geriausi vasaros hitai, non-stop šokiai, konkursai, apdovanojimai, draugiški pašnekėsiai. Jums netrūks linksmybių, juoko ir siurprizų. Tai nepamirštamas akimirkas garantuojantis savaitgalis!

2021 m. stovyklos data:

liepos 31 – rugpjūčio 1 d.

Stovyklos trukmė:

2 dienos (1 naktis)

Stovyklautojų amžius:

N – 18

Maitinimas:

2 kartus per dieną

Vieta:

Smiltynės sodyba, Smiltynes vs, Nr.7, Panevėžys 38365

Kaina:

120 € iki gegužės 1 d.
135 € iki – rugpjūčio 1 d.
Galima įsigyti kelialapį išsimokėtinai

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • 5-ių metų Jubiliejinė stovyklos programa
  • Zumba Summer Party – net 2 mini maratonai gryname ore
  • Šokių pamokos/ Workshop’ai: Salsa, Bachata ir kt.
  • Svečiai – treneriai iš užsienio
  • Teminis stovyklos vakarėlis su vedėjumi Modisevents.lt
  • Maitinimas (pietus – vakarienė; pusryčiai – pietus)
  • Nakvynė (2 – 3 vietų kambariuose su TV, šiuolaikiška kondicionavimo sistema, Wi-fi, arbatinukais, atskirais dušais ir WC).


APGYVENDINIMAS:

Stovykla vyks prabangioje „Smiltynės” sodyboje, įsikūrusioje gražios gamtos apsuptyje ant Nevėžio upės kranto. Moderniuose sodybos nameliuose yra 2 – 3 vietų kambariai su TV, šiuolaikiška kondicionavimo sistema, Wi-fi, arbatinukais, atskirais dušais ir WC. Visi patogumai suteiks Jums jaukumo tarsi būtumėte namuose.

Sodyboje yra stilingai įrengtos 4 konferencijų ir pobuvio salės, kavinė-baras, vasaros lauko estrada, pirtis, vaikų žaidimo aikštelės: futbolo, tinklinio, supynės ir net du baseinai.

Didelė 3 hektarų teritorija tikrai nepaliks abejingų net ir pačių reikliausių stovyklautojų.


TRENERIAI

Claudiu Gutu (Rumunija), Dovydas Veiverys (Lietuva), Vasilisa Tarasova (Lietuva), Kristine Rubene (Latvija) ir daug kitų Zumba intruktorių iš visos Lietuvos.

REGISTRACIJA

Norint dalyvauti stovykloje reikalinga išansktinė registracija.


    Iškilus klausimams kreipkitės el. paštu stovyklos@dancefit.lt arba info@dancefit.lt arba telefonu +37060629392 – su malonumu Jums padėsime.