SUAUGUSIŲJŲ STOVYKLA

DANCE BLAST 2019

Valio, atostogos! Ieškai turiningo savaitgalio poilsio? Rugpjūčio 3 – 4 d. bus karščiausias vasaros savaitgalis Lietuvoje. Tik dvi dienos, o įspūdžių pasisemsi metams į priekį! Leiskis kartu į kelionę kupiną šokių, linksmybių ir pramogų!
Vasaros stovykla „Dance Blast“ – tai šokių, fitneso, pramogų ir poilsio stovykla skirta suaugusiems mėgstantiems aktyviai leisti laisvalaikį gražios gamtos apsuptyje. Stovyklos metu Jūsų laukia mini Zumba maratonas ir Solo Latino treniruotės su profesionaliais treneriais – tarptautinę patirtį turinčiais prezenteriais iš Meksikos, Rusijos ir Lietuvos. Šių metų stovyklos programa yra ypatinga dar ir tuo, kad bus formuojamas Team Building‘as, taip pat vakaro programoje Jūsų laukia teminis „ After Party“, geriausi vasaros hitai, non-stop šokiai, konkursai, apdovanojimai, draugiški pašnekėsiai. Jums netrūks linksmybių, juoko ir siurprizų. Tai nepamirštamas akimirkas garantuojantis savaitgalis!

2019 m. stovyklos data:

rugpjūčio 3 – 4 d.

Stovyklos trukmė:

2 dienos (1 naktis)

Stovyklautojų amžius:

N – 14

Maitinimas:

2 kartus per dieną

Vieta:

Villa „Santa Barbara„ Graužė, Molėtų Rajonas 33354

Kaina:

100 € iki 07.01
Vėliau brangs

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Daugiau informacijos jau greitai.APGYVENDINIMAS:

Daugiau informacijos jau greitai.


TRENERIAI

Daugiau informacijos jau greitai.

REGISTRACIJA

Norint dalyvauti stovykloje reikalinga išansktinė registracija.


Iškilus klausimams kreipkitės el. paštu stovyklos@dancefit.lt arba info@dancefit.lt arba telefonu +37060629392 – su malonumu Jums padėsime.