SUAUGUSIŲJŲ STOVYKLA

DANCE BLAST 2024

Ieškai turiningo savaitgalio poilsio?

Birželio 28 – 30 d. vyks linksmiausias vasaros savaitgalis Lietuvoje. Tik trys dienos, o įspūdžių pasisemsi metams į priekį!

Vasaros stovykla „Dance Blast“ – tai populiariausia šokių, fitneso, pramogų ir poilsio stovykla skirta suaugusiems mėgstantiems aktyviai leisti laisvalaikį gražios gamtos apsuptyje. Stovyklos metu Jūsų laukia mini Zumba maratonas ir Solo Latino: Salsa ir Bachata treniruotės su profesionaliais treneriais – tarptautinę patirtį turinčiais prezenteriais iš užsienio ir Lietuvos. Šių metų stovyklos programa yra ypatinga dar ir tuo, kad bus formuojamas Team Building‘as, taip pat mėgausitės laiku gražios gamtos apsuptyje, o vakaro programoje Jūsų laukia teminis „ After Party“, geriausi vasaros hitai, non-stop šokiai, konkursai, apdovanojimai, draugiški pašnekėsiai. Jums netrūks linksmybių, juoko ir siurprizų. Tai nepamirštamas akimirkas garantuojantis savaitgalis!

2024 m. stovyklos data:

birželio 28 – 30 d.

Stovyklos trukmė:

3 dienos (2 naktys). Kiekvienas dalyvis turės atskira lovą.

Stovyklautojų amžius:

N – 18

Maitinimas:

5 kartų (šeštadienį: pusryčiai – pietūs – vakarienė; sekmadienį: pusryčiai – pietūs), penktadienį maitinimas neorganizuojamas).

Vieta:

Sodyba „Pailgio perlas„ (18156 Pailgio k.) nuo Villniaus miesto tik 40 km.

Kaina:

220 € iki 01.06 (vėliau brangs 240 €)
Avansinis mokestis: 100 €


Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Zumba Summer Party – net 2 mini maratonai gryname ore;
 • Šokių pamokos/ Workshop’ai: Salsa, Bachata, Afro ir kt.;
 • Svečiai / treneriai iš užsienio ir jų edukacinė veikla;
 • SPA kompleksas: pirtys (garinė, infraraudonųjų spindulių), sūkurinė vonia, masažo kėdės, biljardas;
 • Zumba treneriai iš visos Lietuvos;
 • Teminis stovyklos vakarėlis su programa;
 • Team-building: komandinės užduotys, susipažindinimo žaidimai ir pan.;
 • 5 kartų maitinimas (šeštadienį: pusryčiai – pietūs – vakarienė; sekmadienį: pusryčiai – pietūs), penktadienį maitinimas neorganizuojamas;
 • Apgyvendinimas jaukiuose kambariuose atskirais dušais ir WC (2 nakvynės)
 • Pramogos gamtoje: ežeras, teniso kortas, tinklinis ir pan.


APGYVENDINIMAS:

Stovykla vyks prabangioje „Smiltynės” sodyboje, įsikūrusioje gražios gamtos apsuptyje ant Nevėžio upės kranto. Moderniuose sodybos nameliuose yra 2 – 3 vietų kambariai su TV, šiuolaikiška kondicionavimo sistema, Wi-fi, arbatinukais, atskirais dušais ir WC. Visi patogumai suteiks Jums jaukumo tarsi būtumėte namuose.

Sodyboje yra stilingai įrengtos 4 konferencijų ir pobuvio salės, kavinė-baras, vasaros lauko estrada, pirtis, vaikų žaidimo aikštelės: futbolo, tinklinio, supynės ir net du baseinai.

Didelė 3 hektarų teritorija tikrai nepaliks abejingų net ir pačių reikliausių stovyklautojų.


TRENERIAI

Claudiu Gutu (Rumunija), Dovydas Veiverys (Lietuva), Vasilisa Tarasova (Lietuva), Kristine Rubene (Latvija) ir daug kitų Zumba intruktorių iš visos Lietuvos.

REGISTRACIJA

Norint dalyvauti stovykloje reikalinga išansktinė registracija.


  Iškilus klausimams kreipkitės el. paštu stovyklos@dancefit.lt arba info@dancefit.lt arba telefonu +37060629392 – su malonumu Jums padėsime.