SUAUGUSIŲJŲ STOVYKLA

DANCE BLAST 2020

Valio, atostogos! Ieškai turiningo savaitgalio poilsio? Rugpjūčio 8 – 9 d. bus karščiausias vasaros savaitgalis Lietuvoje. Tik dvi dienos, o įspūdžių pasisemsi metams į priekį! Leiskis kartu į kelionę kupiną šokių, linksmybių ir pramogų!
Vasaros stovykla „Dance Blast“ – tai šokių, fitneso, pramogų ir poilsio stovykla skirta suaugusiems mėgstantiems aktyviai leisti laisvalaikį gražios gamtos apsuptyje. Stovyklos metu Jūsų laukia mini Zumba maratonas ir Solo Latino treniruotės su profesionaliais treneriais – tarptautinę patirtį turinčiais prezenteriais iš Rumunijos, Rusijos, Latvijos ir Lietuvos. Šių metų stovyklos programa yra ypatinga dar ir tuo, kad bus formuojamas Team Building‘as, taip pat vakaro programoje Jūsų laukia teminis „ After Party“, geriausi vasaros hitai, non-stop šokiai, konkursai, apdovanojimai, draugiški pašnekėsiai. Jums netrūks linksmybių, juoko ir siurprizų. Tai nepamirštamas akimirkas garantuojantis savaitgalis!

2019 m. stovyklos data:

rugpjūčio 3 – 4 d.

Stovyklos trukmė:

2 dienos (1 naktis)

Stovyklautojų amžius:

N – 14

Maitinimas:

2 kartus per dieną

Vieta:

Villa „Santa Barbara„ Graužė, Molėtų Rajonas 33354

Kaina:

110 € iki birželio 30 d.
120 € iki – rugpjūčio 1 d.

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Stovyklos programa, maitinimas, nakvynė.APGYVENDINIMAS:

Vila „Santa Barbara“, Molėtų r.


TRENERIAI

Claudiu Gutu (Rumunija), Dovydas Veiverys (Lietuva), Vasilisa Tarasova (Lietuva), Evgenii Chigirev (Rusija), Kristine Rubene (Latvija) ir ZIN’ai iš Lietuvos.

REGISTRACIJA

Norint dalyvauti stovykloje reikalinga išansktinė registracija.


Iškilus klausimams kreipkitės el. paštu stovyklos@dancefit.lt arba info@dancefit.lt arba telefonu +37060629392 – su malonumu Jums padėsime.