SUAUGUSIŲJŲ STOVYKLA

DANCE BLAST

Valio, atostogos! Ieškai turiningo savaitgalio poilsio? Rugpjūčio 4 – 5 d. bus karščiausias vasaros savaitgalis Lietuvoje. Tik dvi dienos, o įspūdžių pasisemsi metams į priekį! Leiskis kartu į kelionę kupiną šokių, linksmybių ir pramogų!
Vasaros stovykla „Dance Blast“ – tai šokių, fitneso, pramogų ir poilsio stovykla skirta suaugusiems mėgstantiems aktyviai leisti laisvalaikį gražios gamtos apsuptyje. Stovyklos metu Jūsų laukia mini Zumba maratonas, Strong by Zumba ir Solo Latino treniruotės su profesionaliais treneriais – tarptautinę patirtį turinčiais prezenteriais iš Meksikos, Rusijos ir Lietuvos. Šių metų stovyklos programa yra ypatinga dar ir tuo, kad bus formuojamas Team Building‘as, taip pat vakaro programoje Jūsų laukia teminis „ After Party“, geriausi vasaros hitai, non-stop šokiai, konkursai, apdovanojimai, draugiški pašnekėsiai. Jums netrūks linksmybių, juoko ir siurprizų. Tai nepamirštamas akimirkas garantuojantis savaitgalis!

2018 m. stovyklos data:

rugpjūčio 4 – 5 d.

Stovyklos trukmė:

2 dienos (1 naktis)

Stovyklautojų amžius:

N – 14

Maitinimas:

3 kartus per dieną

Vieta:

Jurbarko pl. 351 (Antalkių km., Kauno raj.), sodyba „L. ir S. Sadauskų sodyba„

Kaina:

89 € iki 07.01
Vėliau brangs

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Daugiau informacijos jau greitai.APGYVENDINIMAS:

Daugiau informacijos jau greitai.


TRENERIAI

Daugiau informacijos jau greitai.

REGISTRACIJA

Norint dalyvauti stovykloje reikalinga išansktinė registracija.


Iškilus klausimams kreipkitės el. paštu stovyklos@dancefit.lt arba info@dancefit.lt arba telefonu +37060629392 – su malonumu Jums padėsime.