ZUMBA MOKYMAI


Jei svajoji tapti ZUMBA® fitness instruktoriumi arba patobulėti šioje srityje, kviečiame į ZUMBA ® instruktorių mokymus,  taip pat į praktinius instruktorių seminarus – ZIN™ Jam sesijas, kurie vyksta Vilniuje su ZES Monika Lejman (Švedija) ir Zumba® Jammer Vasilisa Tarasova (Lietuva).

2023 metų Zumba mokymų datos:

  • Lapkričio 18 d. – Zumba Basic 1 (pagrindinė licencija) / Zes Monika Lejman. Dėl mokymų, info ir nuolaidos galite kreiptis tel. 860629392
  • Lapkričio 19 d. – Zumba Rhythms 3 (Zin nariams)

ZUMBA® BASIC 1 pagrindinė licencija. 4 pagrindiniai ritmai Salsa, Cumbia, Merengue, Reggaeton. Trukmė: 2 dienos. (ZES™ Monika Lejman);

ZUMBA® RHYTHMS 2  – puiki proga patobulėti, paįvairinti treniruotes net 6 šokių ritmais: Belly dance, Flamenco, Tango, Samba, Soca ir Quebradita. Trukmė: 1-2 diena (ZES™ Monika Lejman). Tik ZIN™ nariams ir / ar baigusiems B1.

ZUMBA® RHYTHMS 3  – puiki proga patobulėti, paįvairinti treniruotes 4 šokių ritmais: Afro Beat, Brazilian Funk, Bhangra ir Street Hit. Trukmė: 1 diena (ZES™ Monika Lejman). Tik ZIN™ nariams ir / ar baigusiems B1.

ZIN JAM SESSION / Choreo – praktinis Zumba® instruktorių seminaras. Jam Sesijos metu lavinsite instuktoriaus įgūdžius išmokstant naujas choreografijas pritaikant „cueing“(ženklų rodymą), progresijos technikas ir kitas „gudrybes“.  Zin™ Jam Sesija tai puiki galimybė tobulėti Zumba® srityje, dirbti profesionaliai ir sėkmingai. Programa egzistuoja 10 metų ir sulaukė didelį populiarumą visame pasaulyje. Trukmė: 3 val. (ZJ™ Vasilisa Tarasova). Tik ZIN™ nariams.

Nekantriai laukiame susitikimo su Jumis! 

Pastaba: B1 mokymai vyksta 2 kartus per metus. Zin Jam sesijos vyksta 1 – 2 kartus per mėnesį.

Daugiau informacijos:

Vasilisa Tarasova

Tel. : +37060629392; el. paštu: info@dancefit.lt arba vasilisatarasova@zumbajammer.com